Design a site like this with WordPress.com
Začít

Podpořte vydání dětské knížky Medová olympiada

Dětských knížek není niky dost! O tom jsem přesvědčená nejen jako matka dvou malých skoro-čtenářů i jako spisovatelka. Proto vždy ráda podpořím dobrou věc, obzvlášť týká-li se dětské knížky.

Nápad na vydání knížky Medová olympiáda se mi hodně líbil, stejně jako miloučké ilustrace. A tak jsem se rozhodla, že knížce trochu pomůžu na svět. Před pár dny odstartoval její předprodej a každý, koho zaujala a chtěl by ji koupit, tak může učinit, a pomoci tím knížce na svět.

Kromě krásné knížky můžete získat i plno bonusů navíc, které jinak než předprodejem nezískáte. Proto navrhuji mrknout na stránky o knížce, přečíst si, co o ní autorka píše a co nejdřív si knížku koupit, aby na vás ty bonusy zbyly. 🙂

Anotace:

Medová olympiáda je pro včelstva pod lesem vrcholem roku. Eliška, Olda, Malvínek a spousta dalších se na ni těší celý rok. Jenže uspořádat takovou olympiádu není nic jednoduchého a ani jednotlivé disciplíny se rozhodně neobejdou bez potíží. Snad budou včelí rozhodčí spravedliví a zvítězí ta nejpilnější včelka.

Pavlíně Bartošové držím palce, ať se vydání podaří a jdu si rychle jednu knížku zakoupit. 🙂

Vaše Sabi 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: