Design a site like this with WordPress.com
Začít

Recenze: Muzikál Muž se železnou maskou

Máte rádi muzikály? Já je miluji a ráda bych se s vámi podělila o dojmy z muzikálu Muž se železnou maskou, který jsem o víkendu navštívila v divadle Broadway v Praze. Líbil se mi? Jaké bylo obsazení herců? A doporučila bych vám si tento muzikál nenechat ujít?

Zdroj: Facebook

Na muzikály do Prahy se vydávám každý rok alespoň dvakrát, jednou na jaře a jednou na podzim. Letos jsme se s mamkou rozhodly navštívit muzikál Muž se železnou maskou. Před několika lety jsme byly na muzikále Tři mušketýři a dodnes na něj vzpomínáme jako na jeden z nejlepších, které jsme viděly. Takže naše očekávání bylo opravdu veliké. Divadlo Broadway, kde se muzikál hraje je naše neoblíbenější a už to tam dobře známe. Večer jsme tradičně začaly sklenkou šampaňského a těšily se na představení.

Ihned po začátku představení jsme byly nadšené z úžasného obsazení. Jako D´Artagnan se představil Josef Vojtek, Athose ztvárnil Petr Kolář, Porthose Václav Svoboda a Aramise Daniel Hůlka. Pro nás prostě obsazení snů! V dvojroli krále Ludvíka a Filipa zabodoval pro mě dosud ne příliš známý Jan Kopečný, kterého jsem ještě naživo nikde zpívat neslyšela a musím říct, že jeho zpěv i herecké dovednosti byly super. V dalších rolích jsme pak mohly s mamkou obdivovat například Radku Fišarovou, Josefa Laufera nebo Bereniku Suchánkovou.

Přestože příběh muže se železnou maskou dobře znám, příběh mě dokázal hluboce pohltit a zasáhnout. Herecké i pěvecké výkony bylo naprosto famózní. Samozřejmostí po skončení představení byly ovace ve stoje a velmi dlouhá děkovačka. Rozhodně doporučuji tento muzikál navštívit. Budete si odnášet krásný kulturní zážitek, který ve vás bude rezonovat ještě dlouho poté.

Text: Romana Hašková

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: