Design a site like this with WordPress.com
Začít

Příběh luxusní společnice ukrytý v knize Můj tajný život

Je krásná, drzá a neváhá toho využít!

Žije dvojí život a utápí se v luxusu.

Aby mohla cestovat a užívat si peněz, dělá luxusní prostitutku.

Aby zůstala v utajení, bez mrknutí oka lže – protože pravda je pružná!

Erotické romány většinou nečtu. To už musí být, že mám chuť na velkou romantiku. Většinou však sáhnu po erotice z minulosti, tedy po takzvané historické romanci. Ovšem tentokrát jsem neodolala a objednala si Můj tajný život od Lucie Hříšné, který vyšel před pár dny v nakladatelství Fortuna Libri. Přečetla jsem ho za dva večery a ani jsem nedýchala! Hlavní odlišnost je v tom, že to sice je erotický román, ale zároveň autobiografie. Autorka popisuje sama sebe a své zážitky. A je velmi talentovaná!

Název: Můj tajný život

Autorka: Lucie Hříšná

Nakladatelství: Fortuna Libri

Počet stran: 244

Rok: 2020

Recenze:

Jak už jsem napsala, jedná se o román biografický, tudíž – logicky – je hlavní hrdinkou sama autorka – Lucie Hříšná. Nebuďme naivní, nejedná se samozřejmě o skutečné jméno. Na to je kniha až moc kompromitující. Autorka psala původně blog o tom, jak se stala luxusní společnicí těch nejmovitějších mužů, kteří jsou ochotni platit deseti a statisíce za doprovod krásné a inteligentní ženy, která je ovšem po nocích potěší i jinak než chytrou konverzací. Tento blog a jeho články zaujaly paní Hedviku Mojžíšovou, ředitelku nakladatelství Fortuna Libri a tak se dohodly s autorkou, že její příhody vydají jako román.

Lucii a její život sledujeme od chvíle, kdy se rozhodla pro toho zajímavé „zaměstnání“, které není jen tak pro každého. A není to jen o tom, zda jste dlouhonohá krásná blondýna, nebo kulička s nadváhou a pěti chlupy na hlavě. Taková luxusní společnice musí zvládat mnohem víc než se jen chovat jako načančaná pipinka.

Na knize mě neskutečně bavil styl, jakým byla napsána. Autorka se s ničím nepárala a rozhodně nechodila kolem horké kaše, když vysvětlovala erotické praktiky, zážitky atd. Sledujeme ji od chvíle, kdy se seznámila se šéfkou první eskortní agentury a začala navštěvovat první klienty. Sledujeme, jak se postupně seznamovala se situací a učila se „v tom“ chodit. Naučila se jednat s klienty i se šéfy, zjistila, jak si shánět ty nejlepší stálé zákazníky a jak se chovat, aby ji skutečně „milovali“.

Tahle knížka je o poměrně drsném světě milionářů, kteří bez mrknutí oka platí ohromné sumy a vydržují si milenky – luxusní společnice – v podstatě prostitutky. Lucie je ve skutečnosti studentkou vysoké školy a obyčejnou holkou z vesnice. Její přátelé ani rodina vůbec netuší, jakou má „brigádu“. Ona si naopak užívá svůj tajný život, luxusní dárky, prádlo, kosmetiku, parfémy, cestování do dalekých zemí a společnost mužů, kteří jsou každý jiný. Myslím, že to, co mě hodně bavilo byla i různorodost mužských (i ženských povah). Autorka je totiž umí velmi dobře zachytit a popsat.

Hodnocení: 95%

Knihu Můj tajný život mohu jen doporučit! Zakoupíte ji na stránkách nakladatelství Fortuna Libri, kterému děkuji za poskytnutí recenzního výtisku.  

3 komentáře: „Příběh luxusní společnice ukrytý v knize Můj tajný život

Add yours

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: