Design a site like this with WordPress.com
Začít

Křest mé knihy – Prokletí Schwartzovy vily ve Velešíně

pátek 5.4.2019 v 17:30 nastal ten dlouho očekávaný okamžik – křest mé druhé knihy Prokletí Schwartzovy vily. Musím se přiznat, že jsem se na tento večer opravdu hodně těšila, ale neměla jsem velká očekávání. Přece jen, plno lidí v mém okolí již knihu mělo a také – bydlíme na malém městě. Tady se moc na podobné akce nechodí. Zajímá vás, jak to dopadlo?

Velešín se ukázal jako skvělá volba pro místo křestu. Zaplnila se všechna nachystaná místa na sezení, a ještě někteří stáli. Městská knihovna, a hlavně paní vedoucí – Jana Buchancová mi vyšla vstříc a se vším mi obrovským nadšením pomáhala, stejně jako její kolegyně Vlasta Szabóvá Ferencziová. Bylo občerstvení, luxusní skleničky na víno (ne plastové kelímky, jako na křestech v Českých Budějovicích), přátelská atmosféra uprostřed spousty krásných knih. A dokonce dorazila i televize.

Že je upoutávka na křest na Českokrumlovské televizi, o tom jsem věděla. Ovšem nevěděla jsem, že přijdou natáčet i přímo na „místo činu“. Pan Krnínský – reportér – se mnou dokonce před začátkem akce udělal krátký rozhovor. Moc příjemně jsem si s ním popovídala o knihách a nakladatelství i po jeho skončení.

Pak už následovala hlavní večerní akce. Paní Buchancová uvedla mě a mou knihu a já se pohodlně usadila v křesílku a začala povídat. O tom, jak kniha vznikla, co mě inspirovalo atd. Přečetla jsem ukázku a následovala debata, ve které se mě mohli posluchači na cokoliv ptát.

Více informací a fotografií najdete na mém druhém blogu. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: