Knižní přírůstky duben 2021 – II.

Copak to tu pro vás mám? 🙂 Vidíte správně, další knižní přírůstky. 🙂 Nebudu to protahovat, něco jsou recenzní výtisky, něco jsem koupila sama, protože prostě do sbírky… Ale vy mě chápete, že? 😀

Komiksové okénko

Opět jsem zabrousila do komiksového ráje, kterým je pro mě nakladatelství CREW. Vybrala jsem si další díl Wonder Woman: Útok na Amazonky. S Wonderkou jsem se seznámila teprve nedávno a – ano, vím, byla to jiná řada, ale to vůbec nevadí. Zaujalo mě to natolik, že jsem si dopřála i tento komiks, nebo chcete-li grafický román. Ještě jsem ho nečetla, ale vrhnu se na něj asi po víkendu.

Druhým kouskem je nová manga, Ateliér špičatých klobouků, což bude něco jako japonský Harry Potter v sukních, jen v komiksové podobě. Na tohle se hodně těším, protože si slibuji, že mi to připomene Čarodějovu nevěstu a bude to, doufám, stejně dobré.

Vraždy v Cherringhamu

Ne, nepletete se, psala jsem o nich nedávno (zde), jenže to se mi dostala do ruky druhá kniha ze série. A protože se mi hodně líbila, rozhodla jsem se požádat o recenzní výtisk z Alpressu a objednala si i první díl – Mrtvá v Temži. Očekávám hodně velkou oddechovku, takové pohodové vyšetřování v malém městečku.

Můj nákup

No a už se dostáváme k tomu, co jsem si dokoupila do sbírky. Jednak je to Spiknutí oběšenců, což je nový díl od Vlastimila Vondrušky, ze série Hříšní lidé Království českého. Absolutně netuším, o čem to bude, protože jsem nečetla ani anotaci. Zkrátka tohle už je tak trochu návyková záležitost a nový „Oldřich z Chlumu“ mi prostě nesmí chybět.

Druhou knížkou je Tajemství stříbrné čarodějky od Petry Kubaškové, což je druhý díl Čarodějek Malostranských, které jsem četla nedávno a naprosto mě okouzlily. Tohle je prostě další „must have“ a neskutečně se těším, až se ponořím do čtení.

A to je prozatím vše.

Mám teď poměrně hodně náročné období, kdy nestíhám ani číst, ani psát, ani nic… Z dětí už jsem na mrtvici a fakt se modlím, ať už ty zatracený školky otevřou, jinak skončím asi v Bohnicích. Navíc mám nové miminko – boxera Enriqua – Rikyho, který mi také dává dost zabrat. Myslím, že takhle hyperaktivní štěně jsem ještě neměla. Začínám přemýšlet, co to tady máme ve Velešíně ve vodě – nebo ve vzduchu, že všechny moje děti (i ty chlupatý) jsou tak aktivní… 😀

Vaše Sabi

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: