Rachael Anderson – Nevěsta jeho bratra

Máte rádi příběhy s romantickou, i když celkem jasnou zápletkou? Zamilovaly jste si knihy Rachael Anderson? Chcete si přečíst příběh o mladé dámě, která má temné tajemství a nečekaně se provdá za známého markýze? Pak si nenechte uniknout druhý díl série Nejcennější dar – knihu s názvem Nevěsta jeho bratra.

Název: Nevěsta jeho bratra
Autorka: Rachael Anderson
Nakladatelství: Baronet
Počet stran: 240
Rok: 2020

Recenze:
I když už dávno nečtu historické romance tak často, jako kdysi, čas od času si nějakou dopřeji. Nejčastěji sahám po knížkách z nakladatelství Baronet, protože pro mě představují takovou sázku na jistotu. Nedávno se mi dostala do rukou knížka pro mě dosud neznámé autorky Rachael Anderson. Snoubenec mojí sestry. Zalíbila se mi tak moc, že jsem se nemohla dočkat druhého dílu, abych zjistila, jak dopadne Prudenciina sestra Sophie a její kamarádka Abby.
Ve druhém díle byla na řadě právě Abby, takže na příběh Sophie si ještě chvíli musím počkat.
Abby je žádaná debutantka, která vyrůstala jen s nerudným otcem a věčně spící chůvou. Není divu, že podlehla nesprávným citům a později za to pořádně zaplatila. O jejím poklesku ale nikdo neví. Jen krásný a divoký Jasper, který si ji vezme a zachrání ji tak před pomluvami. Získá od ní věno, aby pokryl své ohromné dluhy.
Všechno se zdá v pořádku, až na ukvapenou svatbu. Jenže pak Jasper vezme Abby na rodné sídlo, aby ji představil bratru Morganovi a své matce. Krátce na to odjíždí na lov s přáteli a těhotnou Abby zanechává v péči svého charismatického bratra.
Nebudu prozrazovat víc, protoze název knížky vám sám napoví, co se asi tak bude dít. Autorka se s hlavními hrdiny zrovna dvakrát nemazlí. Celkově mi přišel tento příběh takový víc smutný a ponurý, než první díl. Líbil se mi ale stejně. Na mém názoru, že autorka skvěle píše a postavy vás dokáží vytočit stejně dobře, jako dojmout, to nic nemění.
Už teď se moc těším na třetí díl této série, ve kterém se konečně dozvím, za koho se provdá Sophie. Asi je vám jasné, že se určitě provdá, nebo přinejmenším najde svého vyvoleného. Je to romance, takže happy end je zaručený.
U této série musím vychválit také obálky. I když u prvního dílu byla obálka mnohem veselejší a tím i hezčí, obálka knihy Nevěsta jeho bratra skvěle vystihuje atmosféru celého příběhu.

Hodnocení: 85 %

Zaujala vás knížka Nevěsta jeho bratra a rádi byste si ji přečetli? Pak mrkněte na stránky Baronetu a kupte si ji přímo tam. V těchto dnech je stále nejlepší nakupovat přímo v nakladatelství a podpořit tím knižní trh. Tak na to nezapomínejte a dopřejte si romantiku v pořádných dávkách. 🙂

2 komentáře: „Rachael Anderson – Nevěsta jeho bratra

  1. Ahoj Sabi,
    já jsem taky četla první díl a druhý mě láká, i když se mi zase kupovat nechce, protože kupuji nové knihy pořád – znáš mě:-) Budu muset omrknout situaci v knihovně, jestli tam tuto romanci nemají. Jinak musím říci, že ty obálky knih u této autorky jsou opravdu povedené:-)

    To se mi líbí

    1. Znám. 🙂 nakupuješ hodně, ale já se teď také rozjela. Od nového roku jsem brala méně recenzáků, abych stíhala číst svoje knížky, ale místo toho jsem ty nové nakupovala – a hned je četla, takže jsem na tom vlastně pořád tak nějak stejně. 😀

      To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s