Design a site like this with WordPress.com
Začít

Recenze: Miriam Parkerová – Srdce mezi vinicemi

Co se může stát, když jedete se svým partnerem na příjemnou dovolenou a náhodou zavítáte do jednoho malého vinařství? Může se vám během pár dní zcela obrátit váš dosavadní nalajnovaný život vzhůru nohama? Nebo by bylo lepší zůstat na předem vytyčené cestě?

Název: Srdce mezi vinicemi

Autor:  Miriam Parkerová

Nakladatelství: Fortuna Libri

Počet stran: 299

Rok: 2019

 

Recenze:

Třicetiletá Hannah má před sebou nejlepší fázi života. Právě bude promovat na ekonomické škole v Berkeley v Kalifornii a čeká ji její vysněná budoucnost. Se svým partnerem Ethanem se chystá přestěhovat do New Yorku a začít pracovat v prosperující firmě se skvělým finančním ohodnocením. Co víc si přát!

Než se z Kalifornie odstěhují, vyrazí si společně na poslední prodloužený víkend do vinařského regionu Sonoma. Chtějí ze sebe setřást nervozitu zkoušek a užít si dosyta jeden druhého. Bohužel se jejich víkend nevyvíjí zcela dle představ Hannah, a ta tak začne možná i pod vlivem zdejšího lahodného vína a opravdu malebné krajiny přehodnocovat svůj partnerský vztah i rozhodnutí žít v rušném velkoměstě jako je New York.

Shodou okolností pak v jednom malém vinařství dostane pracovní nabídku. Jenže toto vinařství má finanční problémy a dostat se z nich by jim mohla pomoci právě ekonomicky vzdělaná Hannah. Okolní krajina ji uchvátila a stejně tak syn majitelů. Po hádce s Ethanem se nakonec rozhodne k razantnímu kroku. Přijme tuto práci, přestože není finančně nijak závratná, a rozhodne se rodině pomoci jejich vinařství zachránit a dokonce rozšířit jejich podnikání.

Hannah čeká léto plné práce a snaha najít cestu sama k sobě. Dokáže to? A čeká ji na konci cesty i odměna v podobě nové lásky? Kniha je příjemnou oddechovkou, u které si odpočinete a nasajete i trochu atmosféry z vinařského prostředí, takže máte hned chuť otevřít si ke čtení lahev lahodného vína.

 

Hodnocení: 6/10

Za knížku Srdce mezi vinicemi děkuji nakladatelství Fortuna Libri. Zakoupit ji můžete na jejich stránkách. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: