Design a site like this with WordPress.com
Začít

Fortuna Libri: Křest knihy Naplněná proroctví od Jaromíra Jindry

Včerejší den byl ve znamení křtu. Vím, že jsem dlouho na žádném nebyla, tak tento jsem si opravdu užila. A co že se křtilo? Kniha Naplněná proroctví vynikajícího českobudějovického autora Jaromíra Jindry. Do našeho krásného jihočeského města – Českých Budějovic – přijela i Hedvika Křišťová Mojžíšová, ředitelka nakladatelství Fortuna Libri, které tuto knihu vydalo.

S Hedvikou jsem měla schůzku o něco dřív, abychom si popovídaly o sobě, o naší práci, o tom, co děláme a chystáme. Protože vy, kteří mě sledujete na instagramu už asi víte, že spravuji nakladatelství Fortuna Libri IG účet. Kdo ještě nesledujete, určitě to napravte. Odkaz je TADY. 🙂

Na rovinu musím říct, že se chystají úžasné novinky a těším se ně hlavně jako čtenářka, protože budou rozhodně stát za to. Ale zpět ke křtu.

Konal se opět v knihkupectví Kosmas na Sadech, kde už to z mých fotek dobře znáte. Jsou tam velmi příjemné akce poměrně často. Knihu pokřtila sama Hedvika Křišťová Mojžíšová a co je důležité – knihkupectví bylo téměř plné. Přítomná byla i paní Jakubcová (snad jsem to jméno nepopletla) za magistrát města České Budějovice, která panu Jindrovi posléze pogratulovala, ale i plno čtenářů, kteří jeho knihy milují.

Sama jsem knihu Naplněná proroctví dočetla tento týden a musím smeknout klobouk. Pan Jindra má ohromné znalosti historie, které vyráží dech. Přináší více než dvacet historických povídek, ve kterých přibližuje situaci, která se odehrávala kolem slavných proroctví, nebo je nějakým způsobem vysvětluje. Jako vystudovaná historička se opravdu skláním nad tím, jak široký historický záběr pan Jindra má. A při tom, jakou vypovídací hodnotu jednotlivé povídky mají, jsou navíc velmi čtivé až neodložitelné. Za sebe mohu jen doporučit!

A pokud jste tento křest nestihli a budete v úterý v Praze, dovolím si vás pozvat na další křest od Fortuny Libri – tentokrát na novinku skvělé autorky Moniky Wurm – Pákistánská pomsta. Bude to zřejmě pořádná show, tak si ho nenechte ujít. Já sama přemýšlím, jak bych to udělala, abych mohla jet. 🙂

Vaše Sabi!

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: