Knižní přírůstky – červenec 2019

Knižní přírůstky už jsem nepsala pěkně dlouho. Takže jich tady mám celkem dost… Nebudu se tedy rozepisovat a pojďme rovnou na nové knížky.

Z nakladatelství Grada a Portál mi dorazily nové dětské knížky. Chci je samozřejmě hlavně pro Nelu, která už objevila Nepovedené kouzlo, ale další dvě jí asi schován na později. Chci si je přečíst hlavně já sama. Modrá hodina mě nalákala anotací i krásnými ilustracemi a Kamarádi ze záhrobí od Ivy Geckové nám prostě nesměly chybět. Tato autorka začala být vydávána teprve vloni, nebo předloni, ale má na svém kontě už pěknou řádku dětských knížek. A my četli skoro všechny.

S novou spoluprací mě oslovilo nakladatelství Beta. Vybrala jsem si soubor noirových povídek, které slibovaly mrazivou atmosféru a černý humor. Našla jsem v ní obojí a hodně se mi líbily. Už jsem knížku přečetla a doufám, že brzy vyjde něco dalšího v podobném duchu.

Druhá kniha Zlatý dům je historický román z 19.stoleti o bankovnickém rodu Goldbaumů. Na tu jsem obzvlášť zvědavá!

Další zásilka dorazila z nakladatelství CREW. Ukrývala doslova poklady z komiksové tvorby. Jedno je Žoldnéř, komiks fantasticko historický, který už jsem přečetla a více se o něm dozvíte v recenzi.

Druhou knihou jsou dva příběhy na historické téma, ve kterých se objevují i indiáni. Do těch se pustím v nejbližší době.

Poslední kousek je z nakladatelství Kazda. Jedná se o novou zdravou kuchařku, ideální pro lidi s bezlepkovou dietou či pro vegany. Protože se snažím vysadit z jídla bílou mouku a mléčné pokrmy a také vařit více ze zdravých potravin, jsem moc ráda, že ji mám. Nepřítomnost masa mi nevadí.

A to je vše. Máte také některé z knížek doma? Nebo už jste je dokonce četli?

Vaše Sabi J

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: