Alfa Boss – romance, jejíž čtení vás pořádně rozpálí!

Tak tohle byla e-kniha, při jejímž čtení létaly jiskry z displeje mobilu! Řeč je o MM romanci Alfa Boss, druhém dílu skvělého Bosse. Autorem obou knih je Alexander Stainforth a já mohu napsat, že opět odvedl skvělou práci. Tato kniha srší emocemi, napětím, erotikou i akcí. Nudit se při ní rozhodně nebudete!

Název: Alfa Boss

Autor: Alexander Stainforth

Nakladatelství: David Kaps

Rok: 2019

Recenze:

V e-knize Alfa Boss se vracíme k oblíbeným hrdinům prvního dílu. Erik a Teo opět ožívají a vtáhnou nás do příběhu během chvilinky. Erik má práce nad hlavu, a tak ho Teo přesvědčí, že by měl přijmout posilu – nového obchodního ředitele. Erik poslechne a na uvolněné místo nastoupí potetovaný a sebevědomý Leoš Krejčí. Teo začíná žárlit. A když se dozví, že Krejčí byl dříve Erikovým milencem, žárlivost ho zcela ovládne.

V této romanci rozhodně nechybí napětí a emoce. Teo i Erik si otevírají rány na duši ovlivněné minulostí. Teo Erika podezírá z nevěry a nedokáže se oprostit od toho, co mu prováděl bývalý. Erik také bojuje se svou minulostí. Stále se mu vrací pocit viny za sebevraždu manželky a nenarozené dcery.

Alfa Boss je plný nadupaných rozhovorů, které vyznívají naprosto reálně. Při čtení máte pocit, že jste v jejich kancelářích přítomni osobně. Celá parta vám neskutečně přiroste k srdci a nechce se vám ji opustit. Dovedu si představit, že by podle těchto romancí natočili televizní seriál!

Nechybí samozřejmě ani velká dávka erotiky, která tentokrát přitvrdí. I když podobné scény v knihách nevyhledávám, tady mě opravdu bavily. Nevím, zda to bylo tím, že šlo o sex mezi dvěma muži, nebo autorovými originálními nápady.

Na můj vkus tam byla možná až příliš omílaná minulost obou hrdinů. Jelikož mám Bosse ještě v paměti, nemusel by to tady autor tolik zdůrazňovat a vracet se k tomu. Mohl dát více prostoru Leoši Krejčímu.

I přesto mě e-kniha opět hodně bavila. Užívala jsem si každičkou chvilku a při hlasitém poslechu na zahradě (e-knihy v mobilu čtu i poslouchám, podle aktuálních možností) jsem se občas rozhlížela, jestli není za plotem nějaký soused, který by to mohl slyšet. Patrně bych se hodně červenala.

Alfa Bosse rozhodně doporučuji všem, kteří četli Bosse. A těm, které baví erotické romány, nebo hledají neobvyklé a lehké čtení na dovolenou, doporučím obě knihy. S nimi se rozhodne nudit nebudete.

Hodnocení: 89%

E-knihu Alfa Boss koupíte ZDE.

Za recenzní „výtisk“ děkuji přímo autorovi, o němž se více dozvíte na jeho webových stránkách.

PS: Čtení Alfa Boss mě tak nadchlo, že se mi hned zachtělo číst další knihu v podobném stylu. A tak jsem si od autora rovnou koupila i e-knihu Borec odvedle. Znáte? 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: