Knižní přírůstky – červen 2019

Krásnou neděli!
V pátek dorazily dva balíky plné krásného čtení. Jeden z Moby, druhý z nakladatelství Cosmopolis. Zajímá vás, co bylo uvnitř? Tak se pojďte mrknout.

Nakladatelství Moba

Z Moby měla dorazit knížka ještě za duben. Recenzní výtisk od Zdeňka Grmolce – Králové ve stínu. Už krásný obal prozrazuje, že to bude čtení plně napětí a bojů o trůn. Román z doby Jagellonské a také Jiříka z Poděbrad jsem četla snad jen jednou. O to víc jsem zvědavá, jak se s tím pan Grmolec popasoval.

Nakladatelství Cosmopolis, Grada a Babook

Ve druhém balíku byly tři krásné knížky. Všechny z nakladatelského domu Grada. První spadá pod nakladatelství Cosmopolis a je to mrazivý thriller Provaz lží. V poslední době jsem četla samé utahané příběhy, tak se těším na pořádný nářez.
Židovské hřbitovy a pohřbívání jsou přímo od nakladatelství Grada. Kdo mě zná, ví, že hřbitovy miluju. Na tuto knihu se moc těším. Slibuje, že se dozvím nové zajímavé věci, ale také si prohlédnu plno fotografií židovských hřbitovů.
Poslední knížka Jak to bylo s panem vlkem je hlavně pro Nelču. Iva Gecková převyprávěla pohádku o Červené Karkulce zcela novým a originálním způsobem. Mám tuto autorku moc ráda a do knížky jsme se s Nelou pustily hned, jak dorazila.
Líbí se vám mé přírůstky? Znáte některé z těchto knih? Máte je, nebo už jste je dokonce přečetli?
Vaše Sabi

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s