Ester a Basilova pomsta – přečtěte si ukázku nové knížky a podpořte její vydání

nakladatelstvím Pointa a jejich zvláštním projektem na vydávání knih už jste se možná setkali. Pokud ne, vysvětlím, že autoři mají možnost zde veřejně představit budoucím čtenářům svou knihu a požádat je o přispění finanční částky na její vydání. Neznamená to, že děláte dobrý skutek, ale kupujete si knihu v předprodeji, tedy ještě před vydáním. Za své peníze tedy můžete očekávat vydanou knihu!

Abyste nekupovali „zajíce v pytli“ a věděli, na co přispíváte, jsou k dispozici ukázky knih, anotace i osobní sdělení autorů. Osobně nevím, zda bych do tohoto projektu někdy šla, ale jsou knihy, které si podle mě vydání zaslouží a pokud se jejich autoři rozhodli jít touto cestou, ráda jim pomohu k rozšíření povědomí o jejich budoucí knížce.

Jedním z těchto autorů je i Viktorie Veselá, která napsala moderní pohádku pro děti – Ester a Basilova pomsta. Protože je o mně známo, že čtu ráda i dětské knihy a miluji především ty ilustrované, ráda bych si přečetla i tuto. A to v hmotné podobě. Proto dávám slovo autorce a poprosím vás o pozornost a třeba i o zakoupení, aby byla ke splnění svého knižního snu o krok blíž. 😊

Co vám vzkazuje Viktorie Veselá?

Dobrý den všem,

ráda bych vám představila moji pohádku Ester a Basilova pomsta. Jde o vtipnou moderní pohádku pro děti od sedmi let, která podnítí fantazii a děti si mohou zahrát i na detektivy, jako čarodějka Ester, která má pro to vlohy. Mrkněte na ukázku a pokud se vám zalíbí, podpořte mě koupí knihy v předprodeji. Tím umožníte její vznik.

Neváhejte poodkrýt tajemství této knížky plné laskavého humoru a kouzelných postav žijících v dnešní době jako běžní smrtelníci.

Přidej se k mým fanouškům na fb – Knižní projekt Ester a Basilova pomsta, ať ti neunikne žádný z mých vtipných příspěvků! Sdílení mi udělá velkou radost!

Děkuji Viktorka V.

Také je vám autorka tak sympatická? Tak si přečtěte ukázku! Najdete ji ZDE.

Pokud se vám kniha zalíbí a vy se rozhodnete zakoupit si ji v předprodeji, přispějete zároveň na její vydání. Věřím, že tento projekt má budoucnost a bude v něj vkládat naděje mnohem více autorů.

V případě, že se cílová částka nevybere a kniha nebude vydána, o své peníze nepřijdete, vrátí se vám zpět.

Takže, na co ještě čekat? Přispějte autorce a získejte krásnou knížku. 😊

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s