Alexander Stainforth a jeho nový BOSS – první MM romance na českém trhu!

Jako e-kniha vyšla nová kniha oblíbenému spisovateli, který píše pod uměleckým pseudonymem Alexander Stainforth. Znát ho můžete díky oblíbeným historickým romancím, ale také třeba díky hororu Krvavá Mary. Píše velmi lehce a poutavě a jeho knihy jsou silně návykové. Jak se mi líbila novinka Boos, první MM romance na českém trhu?

Název: Boss

Autor: Alexander Stainforth

Nakladatelství: David Kaps

Rok: 2019

 

Recenze:

Hlavním hrdinou je Teo. Mladý grafik pracující v menší reklamní agentuře. Do jejich kreativního oddělení přichází nový šéf. Erik Krejčí je vysoký, statný, krásný a charismatický. Jsou z něj uchváceny ženy, ale i Teo. Ten se do nového bosse zamiluje na první pohled. Jenže milovat šéfa je průšvih. O to víc, když jste gay a váš šéf je heterosexuál.

Autor nás nenásilně seznamuje s Teovým nelehkým životem i jeho katastrofálně ukončeným vztahem s dominantním Liborem. I když už se to stalo před několika lety, Teo na něj pořád nemůže zapomenout. A v tom se Libor začne znovu ozývat. Je neodbytný, ale Teo odmítá udělat stejnou chybu podruhé. A navíc se potýká s novými problémy – musí pracovat s Erikem a při tom si dávat pozor, aby nový šéf nepoznal, co v něm vyvolává.

Tahle kniha byla prostě jízda. Od samého začátku jsem se do příběhu silně vžila a spolu s Teem jsem prožívala každičký okamžik. Byl to pro mě doslova zážitek nabitý emocemi. Občas jsem se přistihla, že napětím zadržuji dech. Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout a doslova hltala každou další situaci.

Nejprve jsem se bála, jaké pocity ve mně vyvolá číst o intimnostech mezi dvěma homosexuály. Ale moje obavy byly zbytečné. Užívala jsem si to úplně stejně, jako bych četla o sexu mezi ženou a mužem. Bylo to neodolatelné, dráždivé a velmi návykové čtení.

Děj byl od samého začátku plný zvratů a překvapení. Do poslední chvíle jsem měla o Tea strach a čekala jsem, odkud se vynoří nějaké skryté zlo, násilí, zrada… Autor mě opět dokázat překvapit, a to velmi příjemně.

Pokud vás kniha Boss láká, ale bojíte se čtení o homosexuálech, nebojte se! Rozhodně stojí za přečtení. Zjistíte, že jsou to stejní lidé jako heterosexuálové a řeší stejné problémy, jako každý jiný pár. Jen jsou na tom hůře kvůli nesouhlasu a nepřijetí okolí. A také – ne každý homosexuál se pozná na první pohled…

Hodnocení: 100% TOP

Knihu Boss můžete za výhodnou cenu zakoupit ZDE.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: