Design a site like this with WordPress.com
Začít

Otoč se tváří ke slunci – Příběh plný romantiky, přátelství i lásky

Otoč se tváří ke slunci je příjemná oddechovka. Čtivá kniha s dávkou romantiky a kapkou napětí. Příběh Alice, přátel, a otravného souseda. Pokud vás to láká, pusťte se do čtení.

Název: Otoč se tváří ke slunci

Autor: Ivana Andrews

Nakladatel: Alpress

Počet stran: 224

Rok vydání: 2018

Recenze:

Alice chce udělat za minulostí tlustou čáru a přesídlí na venkov. Jede se podívat na jeden statek, který si vyhlédla. Prohlídka statku dopadne dobře, statek se Alici líbí, i když je jasné, že bude potřeba spousta oprav. Alici na statku zaujme několik věcí, které ji přesvědčí, aby se tam nastěhovala a pustila se do oprav. Teprve později se dozví, že podepsáním smlouvy se zavázala k jedné povinnosti, kterou netušila. Zavolala svým kamarádkám, které přijedou a společně vymyslí řešení. Přátelé Alici pomáhají na cestě za snem, ale zároveň to všechno komplikuje jeden otravný soused. Stane se několik nepříjemných nehod, které Alici i přátelům kolem ní komplikují život. Alice také hledá sebe samu a život na venkově ji mění.

Kniha Otoč se tváří ke slunci se mi líbila a četla se mi velmi dobře. Doporučuji ji především ženám, které hledají příjemnou oddechovku s pěknou obálkou.  Příběh romantický, zajímavý s kapkou napětí. Alice mi byla sympatická, držela jsem jí palce při jejích rozhodnutích a přála jsem jí štěstí a lásku.

Otoč se tváří ke slunci je první knihou, kterou jsem od autorky četla. Asi nemusím zdůrazňovat, jak moc se mi líbila. Proto se kouknu i po jejích dalších románech.

Hodnocení: 100%

Otoč se tváří ke slunci koupíte na stránkách nakladatelství Alpress.

Text: Martina Zrubcová

2 komentáře: „Otoč se tváří ke slunci – Příběh plný romantiky, přátelství i lásky

Add yours

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: