20 příběhů o výjimečných chlapcích a dívkách – skvělý dárek pro zvídavé malé čtenáře

Máte doma zvídavého školáka či školačku, kteří si rádi čtou? Zajímají se o svět, o dějiny, nebo je zaujala nějaká známá osobnost? Chtěli byste je nenásilně motivovat k tomu, aby věřili svým snům a šli si za nimi, stejně jako mnoho slavných chlapců a dívek v minulosti? Pak vás jistě zaujmou dvě nádherné publikace z REBO International CZ, které jsou právě pro takové malé čtenáře jako dělané. 20 výjimečných kluků kteří, změnili svět a 20 výjimečných dívek, které změnily svět, to jsou publikace plné poutavých příběhů i nádherných ilustrací.

Každá z těchto publikací přináší dvacet kapitol, ve kterých se malí/mladí čtenáři setkají s dvaceti slavnými osobnostmi. S muži a ženami, které byli kdysi dětmi, stejně jakou jsou vaši potomci dnes. S dětmi, které měly sny a kteří v ně dokázali uvěřit. Šly si za nimi a makaly na sobě. Učily se, vzdělávaly, sportovaly, malovaly, sochaly i hrály. Záleží na tom, v jakém oboru se uplatnily.

Obě publikace jsou navíc nádherně ilustrované. Každý příběh – každá osobnost má čtyři stránky, přičemž na dvou je popsán jejich život a osud, a na dvou jsou jejich portréty. První představuje danou osobnost jako malé dítě, druhý jako dospělého.

Knížky 20 výjimečných kluků kteří, změnili svět a 20 výjimečných dívek, které změnily svět jsou mnohem více, než jen krásně a kvalitně zpracované čtení pro mladé chlapce a dívky. Představují především nástroj, kterým budou vaše děti povzbuzeny a motivovány k tomu, aby si věřily. Aby věřily ve své sny, sílu, talenty…

Obě publikace 20 výjimečných kluků kteří, změnili svět a 20 výjimečných dívek, které změnily svět můžete zakoupit na stránkách Knihcentrum.cz.

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s