Design a site like this with WordPress.com
Začít

Filmová recenze: Po čem muži touží

Potřebujete na chvíli vypnout a nemyslet na všední starosti? Nebo si chcete jen vyrazit s partnerem či kamarádkou na pěkný film? Pak rozhodně doporučuji navštívit v kině novou komedii režiséra Rudolfa Havlíka – Po čem muži touží.

Komedie vypráví příběh charismatického šéfredaktora časopisu Playboy Karla Krále (Jiří Langmajer), který jednoho dne dostane výpověď na hodinu kvůli rvačce v přímém televizním přenosu. Tato výpověď spustí sérii událostí, jež  mu obrátí život doslova vzhůru nohama. Karel žal ze ztráty zaměstnání utopí v alkoholu společně se svým nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) a po cestě domů omylem vleze do stanu vědmy, kde si postěžuje, že ženy mají vše lehčí a že by chtěl být ženou. Ráno se pak probudí v těle ženy (Anna Polívková).

Během hodiny a půl se velmi dobře pobavíte u různých situací, které Karel v těle ženy Karly neumí zvládnout. Musí se mimo jiné naučit, jak se správně nalíčit, obléct nebo chodit na vysokých podpatcích. Karel se tak musí vyrovnat nejen s novým vzhledem a tělem, ale také se pokusí zjistit, zda to ženy mají opravdu v životě snazší. Postupně začne přehodnocovat svůj dřívější pohled na svět. A jak to vše dopadne? To zjistíte, pokud na film vyrazíte do kina.

Já osobně film Po čem muži touží vřele doporučuji. Byla jsem na něm s partnerem a i jemu se líbil, takže se dámy nebojte vyrazit i se svou drahou polovičkou a užít si pěkné odpoledne nebo večer.

Text: Romana Hašková

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: