Recenze: Colleen Hooverová – Námi to končí

Pokud máte rádi nálož romantiky a zároveň si chcete přečíst něco o závažném problému, tady rozhodně nesáhnete vedle. Další kniha od COLLEEN HOOVEROVÉ je opět skvělá. NÁMI TO KONČÍ je tentokrát trochu jiná než předchozí její počiny, je lepší !!

Autor: Colleen Hooverová
Nakladatelství: Ikar
Počet stran: 355
Rok vydání: 2018
Recenze:
S Lily se život zrovna moc nemazlil, žije v Bostonu a snaží se uskutečnit svoje sny – mít vlastní květinářství. Do cesty se jí připlete atraktivní neurochirurg Ryle. Ale i on válčí se svými „bubáky ve skříni“ a do toho všeho se ještě zamíchá první velká láska Lily – kdysi bezdomovec, dnes úspěšný majitel restaurace Atlas.

Všechny postavy v knize jsou vám na první dobrou sympatické a vy nevíte komu vlastně fandit. A i když mají své temné stránky dokážete jim odpustit téměř všechno. TÉMĚŘ!!!!
O Colleen Hooverové se píše, že je autorkou pro -náctileté. Možná ano a možná ne. Já jsem četla všechny její knihy a ačkoli -náct mi bylo již hodně dávno, takhle já si představuji román pro ženy. Nalistujete první stranu a jste ztraceni pro celý den.
A proč se kniha Námi to končí liší od jejích předchozích počinů? Autorka zde kromě romantické linky otevírá závažné téma – problém domácího násilí. A podařilo se jí to opravdu skvěle. Nenásilnou formou vás vtáhne nejen do děje, ale doslova vás připoutá ke knize a vy začnete najednou chápat, že každá mince má dvě strany…
Knihu uzavírá doslov Colleen Hooverové, který vás dostane úplně do kolen – osobní zkušenost a zpověď autorky.
A je velmi milé, že se za tímto emocionálním doslovem objeví i užitečné odkazy českých www stránek s nabídkou pomoci pro tyto oběti.
Hodnocení : 93%
 
Text a foto: Veronika Esserová
 
Knihu Námi to končí koupíte za skvělou cenu na Booktook.cz

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: