Minirecenze: Martin Moravec: JINÁ Grabriela Koukalová

Jak vidí knihu JINÁ Gabriela Koukalová čtenářka Dana Goliášová:

Já jsem asi jediná, kdo čte knihu o sportovkyni a sportu, který vůbec nezná. Že existuje biatlon jsem okrajově věděla, ale to je vše. Gábinu jsem neznala a znám ji až teď z této knížky.  Proto budu hodnotit z jiného pohledu.  Líbilo se mi, že je knížka pojatá od útlého dětství.  Gábina byla dítě jako každé jiné, puberťačka jak vyšitá, taky umělecká škola jí sedla, možná by i v tomto směru hodně dokázala. Příhody tréninků a závodů převažují a  já tak měla možnost poznat tento sport i  jeho zákulisí. Docela mě překvapilo jaké jsou rozdíly v příjmech u některých sportů, nepřipadá mi  to zrovna fér.

Gábina  popisuje  nejen sport, ale i svůj život a to velice čtivě. Mně se knížka líbila, i když pro fanoušky Gábiny to  možná bude zklamání,  protože si o naší skvělé biatlonistce vytvořili svůj obraz, který jim možná kniha rozbije.
Perlička:  Místo svatebních darů  novomanželé  vyhlásili sbírku  na  Péťu, který přišel o tatínka při autonehodě a on i jeho maminka mají zdravotní následky. Kolik si myslíte, že se vybralo od 120 svatebních hostů?  Běžně se dává 1000Kč na osobu i mezi námi méně majetnými…..
Knížka má hodně krásných fotek, ze kterých jsem byla nadšená. Gabriela je moc krásná žena, vnesla do  sportu ženskou krásu a vždy si dávala na svém vzhledu záležet.
Hodnocení: Za mě rozhodně krásné 4/5


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: