Knižní přírůstky – červenec I.

Ahoj!
Jojo, vidíte správně. Další knižní nálož je tu. A tentokrát jsou to i „chytré“ knížky, ne jen ty odpočinkové. Rozhodla jsem, se totiž, že když už jsem se začala více věnovat copywritingu, měla bych se v tomto směru také vzdělávat. A když už jsem měla v košíku dvě „chytré“ knížky, přihodila jsem tam i jednu o rodičovství, na kterou koukám už hezky dlouho.  A co ty ostatní?

Byla jsem oslovena přímo z Albatrosu, zda bych měla zájem zúčastnit se křestu knížky slovenské autorky Kataríny HoletzovéSmečka. Na křest jsem bohužel jet nemohla, i když bych hrozně ráda, ale přečíst si ji mohu. A tak jsem se domluvila a v pátek knížka dorazila. Vypadá úžasně a nejraději bych si otevřela hned. Ale mám momentálně rozečtený jiný – vynikající thriller a to by se asi třískalo, takže to vydržím a pustím se do ní záhy. 🙂

Bella figura z Metafory vypadá naprosto báječně, odpočinkově a letně. A především italsky! 🙂 A já Itálii mám moc ráda. Knížku si šetřím na ty volné dny začátkem července. Vloni touto dobou jsem četla úžasné Tři měsíce Florencie, tak doufám, že tato bude stejně skvělá a dovolenková.

A tady už jsme u těch vzdělávacích knížek. Více, že já seberozvojové a motivační knihy moc nemusím, ale tohle by mi mohlo pomoci s výchovou těch mých raubířů a naučit se přistupovat k výchově lépe, než dosud. Tak uvidíme – AHA! Rodičovství.
Copywritting – tohle je podle mě nutnost pro všechny, co sice umí psát, ale v copywritingu teprve začínají. Dozví se základy, jak se píšou správně různé typy textů a také čeho se vyvarovat.
No a tohle je takový bonbónek navíc – Creativní copywriting – tedy tipy na to, jak psát poutavě, skvěle a především takové texty, které klienty prostě dostanou. Tak jsem na to zvědavá. 🙂
A co máte nového vy? Chcete článek, nebo video knížkách, které se chytám číst v létě?
Vaše Sabi. 🙂

3 komentáře: „Knižní přírůstky – červenec I.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s