Audioknihy – novinky 1/2018

Krásný den!

Je konec ledna a já už se konečně začínám dostávat do té správné blogovací nálady. Hodlám na blogu rozjet několik nových typů článků a kromě novinek v klasických knihách to budou i audioknižní novinky. Protože audioknihy podle mě mají své kouzlo, šetří nám knihomolům čas a umožní nám „číst“ i v situacích, kdy bychom se normálně ke knize vůbec nedostali. A co nového vyšlo? Mrkněte a poslechněte si ukázky...

Austin Kleon – Ukaž co děláš
Tuhle motivační knížku, která si našla mezi čtenáři klasických knih hodně oblíbenců, namluvil Ondřej Halámek. Jako audiokniha má necelé dvě hodiny a motivuje vás nejen k větší kreativitě, ale také k tomu, abyste se nebáli svůj talent a nápady ukázat světu.
Anotace:

Ukaž, co děláš – 10 způsobů, jak sdílet svou kreativitu a nechat se objevit – audiokniha obsahuje nahrávku další motivační knihy od autora úspěšného titulu Kraď jako umělec. Autor Austin Kleon. Čte Ondřej Halámek. Překlad Jan P. Martínek.

Byl-li bestseller Kraď jako umělec o vypůjčování si vlivu druhých, tato knížka učí, jak ovlivňovat druhé, aby si půjčovali od vás.

UKAŽ, CO DĚLÁŠ! cupuje destruktivní mýtus o osamělém géniovi. Ukazuje umělcům a tvůrcům všeho druhu, spisovatelům i tvůrčím podnikatelům, jak se zapojit do nového prostředí sdíleného talentu. Je o tom, jak pomoci druhým, aby nás našli, o tom, že můžeme být doslova objeveni, je o využívání internetu místo ztrácení času networkingem.Jana Maffet Šouflová – Svitky z Londýnského mostu
Tato kniha byla vydána v roce 2014 a jedná se o první psané dílo autorky, která se dříve prezentovala především jako ilustrátorka a malířka. Audioknihu namluvil Jiří Pobuda.
Anotace:

Svitky z londýnského mostu – audiokniha obsahuje detektivku odehrávající se v prostředí středověkého Londýna. Autorka Jana Šouflová. Čte Jiří Pobuda.


Londýnský most 1306

Nechte se postrašit i pobavit čtveřicí bizárních případů,

které řeší konstábl Thomas Collingham a jeho přítel, londýnský

koroner Lionet, v kulisách středověkého Londýna. 

Setkáte se s podvodníky, zloději, vrahy, ale i s tajemnými bytostmi.


Judy Blumeová – V případě neočekávané události
Tato audiokniha je označována za elegantní román odehrávající se v 50. letech v jednom americkém městečku, ve kterém dochází k záhadnému pádu letadel. Audioknihu namluvila Tereza Taberyová.
Anotace:
Spisovatelka Judy Blumeová se v tomto románu vrací v paměti do vlastního mládí. V městečku Elizabeth v New Jersey spadnou v roce 1952 během tří měsíců, celkem tři letadla. Je to náhoda? Nebo komunistické spiknutí? Mohou za to mimozemšťané? Jak se s tím vyrovnávají obyvatelé malého městečka? Strhující události a sympaticky vykreslené postavy spolu s dokonale evokovanou estetikou 50. let minulého století, dávají dohromady elegantní román, založený na pravdivé události.

Lion Feuchtwanger – Židovka z Toleda
A abychom neopomněli také klasickou literaturu, v audioknižní řadě Mistři slova vyšla Židovka z Toleda od slavného autora historických románů Liona Feutchwangera. Osobně jsem četla jeho knihu Žid Süs a i když se četla těžce, líbila se mi. Židovku z toleda mám v knihovně, ale zatím jsem se k ní nedostala. Asi využiji situace, že je namluvená vynikajícím Alešem Procházkou a raději si ji poslechnu. 🙂
Anotace:
Historický román, který popisuje soužití židů, křesťanů a muslimů ve středověkém Španělsku ve 12. století. Evropa žije svatou válkou a na pozadí těchto historických událostí se rodí milostný příběh krále dona Alfonsa a krásné židovky Raquel. Příběh lásky dvou odlišných lidí, který nemůže vyvrcholit jinak, než smrtí jednoho z nich.
Toto je část audioknižních novinek, které vyšly na Audiotéce.cz. Čtete audioknihy? Já si k nim tu pravou cestu našla v minulém roce a mám je moc ráda.
A co říkáte na tento článek? Chtěli byste, aby audioknižní novinky vycházely pravidelně? Napište mi svůj názor, budu za něj moc ráda!
Vaše Sabi 🙂

Ukázky ke všem audioknihám najdete ZDE.

ZDE je také můžete rovnou zakoupit. 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít
%d blogerům se to líbí: